F-Secure uued põnevad lahendused

Hiljuti lisandus F-Secure’i tooteportfelli kaks uut ärikasutajatele suunatud toodet: F-Secure Younited for Business ja F-Secure Freedome.

 

F-Secure Younited for Business

F-Secure Younited for Business on pilvepõhine turvaline failide hoiustamise ja vahetamise keskkond ettevõtetele.

Lahendus võimaldab hoida endaga kõikjal kaasas nii dokumente, pilte, audiofaile kui ka videoid. Lisaks saavad ettevõtte töötajad luua projektitööruume ning failide kogumeid, mida on võimalik hõlpsasti klientide ja koostööpartneritega jagada.

Younited for Business’i keskhaldus on integreeritud juba tuttava Infoturbeteenuse keskhaldusega psb.bcs.ee.

Lisainfo: www.younited.com/en/home

 

F-Secure Freedome

F-Secure Freedome on nutiseadmetele (nutitelefonid ja tahvelarvutid) mõeldud lahendus, mis võimaldab kõikjal turvaliselt internetiteenuseid kasutada.

Oma koduses Eestis ringi liikudes või välismaal reisides, kasutavad inimesed oma nutiseadme võrku ühendamiseks tihti avalikke WIFI võrke. Samas ei ole mingi saladus, et avalikud võrgud on ülimalt ebaturvalised ja sealt on väga lihtne andmeid pealt kuulata. E-kirjad, krediitkaarti andmed, üleslaetud dokumendid, külastatud veebilehed, kõik see info on väga kergelt kolmandatele isikutele kättesaadav.

F-Secure Freedome krüpteerib kogu väljuva ja sissetuleva internetiliikluse ning vajadusel puhastab selle pahavarast. Lisaks on kasutajal võimalik valida oma virtuaalset asukohta, mis võimaldab pruukida nii kodu- kui välismaiseid e-teenuseid ka sihtriigist eemal viibides.

 

Proovi kaks kuud tasuta: freedome.f-secure.com/sticker/

 

Täpsem info kõigi F-Secure’i toodete ja teenuste kohta:

Baltic Computer Systems AS
F-Secure Tugikeskus
f-secure@bcs.ee
Sulge