Vaid parim IT hooldus aitab sinu ettevõttel olla jätkusuutlik!

Tihtipeale ei tunta just  väikeettevõttes IT süsteemide hooldamiseks vajadust. Arvutiprobleemide korral kutsutakse appi tuttav IT-mees, kes kohapeal suuremad probleemid likvideerib. See stsenaarium on väikeettevõtetele üldjuhul tuttav ning sageli ei tajuta riske, mis nii IT-süsteemile kui ka ettevõttele kui tervikule seatakse.

Vaid häda korral reageerides ning ainult kõige silmatorkavamat viga parandades pole ettevõtte  infotehnoloogia  ja vastavad süsteemid korrektselt juhitud – puudub ülevaade olemasoleva süsteemi nõrkustest ja ohtudest ning süsteemi võimalikust ebaefektiivsest toimimisest. Sellises olukorras raske otsustada, kuidas ettevõtte laienedes või süsteeme uuendades toimida.

Tervikliku ülevaate puudumisel ei teadvustata tihti ka turvariske, mis võivad IT juhtimise tähelepanuta jätmisega kaasneda. Kas teie ettevõtte konfidentsiaalsed dokumendid on veidi osavamale kasutajale üle traadita võrgu kättesaadavad? Kas ühe arvuti kõvaketta purunemisel võite kaotada kriitilist äriinfot?

Usalda oma IT juhtimine meile ja võid jälle ühe asja pärast vähem muretseda! 

Personaalse pakkumise saamiseks saada e-kiri aadressile martin.vohla@bcs.ee või helista meie hooldusteenuste müügijuhile telefonil 699 8181.

Sulge