Varunduslahendused

Olgu IT süsteem suur või väike, veakindel või mitte - varukoopiaid andmetest tuleb ikka teha!

Riistvara dubleerimine (topeltkõvakettad, topelttoiteplokid jmt) ei aita pahatahtliku või oskamatusest tingitud andmete kustutamise või ülekirjutamise vastu. Suuremate rikete korral pole palju abi ka ainult andmete säilitamisest. Kiireks taastamiseks on vaja ka töötava süsteemi varukoopiat.

Tähelepanuta ei maksa jätta ka serveritest väljaspool asuvaid andmeid - laua- ja sülearvutites salvestatud tööfaile. Kindlasti leidub väärtuslikke andmeid lisaks ka igaühe koduarvutis.

Varundamiseks pakume järgmisi lahendusi:

  • Windowsi ja Linuxi platvormidel kasutame operatsioonsüsteemisiseseid varundusvõimalusi, mille toimivuse tagamiseks pakume hooldust (toimivuse jälgimine ja testtaastamised).

  • Keerukamate süsteemide korral kasutame varunduslahendusi Microsoft Data Protection Manager 2010 (DPM) tarkvara baasil, mis sobivad hästi Microsofti-põhiste lahenduste infosüsteemide varukoopiate tegemiseks.

  • Ettevõtte tööjaamade andmetest varukoopiate tegemiseks kasutame eelpool mainitud DPM tarkvara või siis BCSi poolt välja töötatud odavamat spetsiaallahendust.

  • Võta meiega ühendust aadressil bcs@bcs.ee või täida veebivorm ja leiame koos sinule sobivaima lahenduse.
Sulge