Microsoft tutvustab uudset hübriidpilveplatvormi Azure Stack

Microsoft tuli välja Azure Stack’i eelvaatega. Uudne hübriidpilveplatvorm võimaldab asutustel ja ettevõtetel jooksutada Azure’i pilveteenuseid oma organisatsiooni-sisestest andmekeskustest.

Organisatsioonid üle maailma võtavad järjest enam kasutusele pilvetehnoloogiaid, mis annavad neile suurema paindlikkuse, aitavad säästa kulusid ja kaasajastavad äriprotsesse. Näiteks Microsoft Azure pilveplatvormile lisandub keskmiselt 100 000 uut kasutajat kuus. Samas võivad täielikult pilvetehnoloogiatele üleminekut vahest takistada regulatiivsed raamistikud, mis kohustavad organisatsioone hoidma teatud tüüpi andmeid jätkuvalt organisatsiooni-sisestes andmekeskustes.

Microsoft pakub siin lahenduseks hübriidpilveplatvormi Azure Stack, mille eelvaade on nüüdsest üleilmselt kättesaadav. Azure Stack võimaldab jooksutada Azure’i pilveteenuseid organisatsiooni enda serveritest.

Azure Stack’i eelised:

  • Organisatsioonid saavad pilvetehnoloogiad kasutusele võtta omas tempos ja lähtuvalt oma vajadustest, olles samas kooskõlas regulatsioonide ja andmekaitsenõuetega. Azure Stack annab asutustele valikuvabaduse andmete ladustamisel pilves või enda serverites.
  • IT-juhid saavad pakkuda Azure’i Iaas/PaaS teenuseid organisatsiooni-sisestest andmekeskustest.
  • Arendajad saavad luua avaandmetel või .NET tehnoloogial põhinevaid rakendusi, kusjuures Azure’i ja Azure Stack platvormi jaoks ei ole vaja kirjutada eri koode.

 

NB! Vaata Azure Stack’i tutvustavat veebiülekannet 3. veebruaril 2016 kell 19.00 eesti aja järgi siit: http://aka.ms/rn6usy

Loe lisa: http://aka.ms/vhw67k
Sulge