Microsoft tutvustas ettevõtetele suunatud kontoritarkvara Office 365 ja suhtlustööriista Skype for Business uuendusi

Microsoft tutvustas ettevõtetele suunatud pilvepõhise kontoritarkvara uusversiooni Office 365 E5 lahendusi, mis hõlbustavad koostööd ja suurendavad turvalisust. Kõige olulisema täienduse sai ettevõtetele mõeldud suhtlustööriist Skype for Business.

Uuringud näitavad, et inimesed kulutavad keskmiselt 30% oma tööajast erinevatel koosolekutel. Sestap seisab Microsoft selle eest, et töötegemisel oleks võimalik kasutada lahendusi, mis võimaldavad teha tava- ja videokõnesid ning esitleda kõne käigus sisu, salvestada failid pilvekeskkonda ning neid reaalajas ja mitmekesi redigeerida, olenemata inimeste asukohast või kasutatavatest seadmetest.

Kõige värskem selline uuendus puudutab ettevõtetele suunatud Skype for Business kõne- ja videoteenust, millele lisandus võimalus suurte virtuaalkohtumiste korraldamiseks Skype Meeting Broadcast lahenduse abil. Üle veebi toimuvatel ülekannetel saab nüüd osaleda kuni 10 000 osalejat, kes saavad liituda igast brauserist või seadmest.

Lisaks tutvustas Microsoft Skype for Business’i uut kõnelahendust, millega võib asendada senised klientide telefonisüsteemid. Pilvepõhine PBX (Private Branch Exchange ehk kodukeskjaam) muudab Office 365-e keskseks pilvepõhiseks kõnekeskuseks, mille kaudu kolleegide ja klientidega suhelda. Kasutajad saavad teha, võtta vastu ning suunata ärikõnesid otsevalikuga või vastava telefoni/arvuti rakenduse abil.

Veel tutvustati üldkasutatavast telefonivõrgust koosolekule sisse ja välja helistamise võimalusi (PSTN conferencing[1], PSTN calling[2]), mis on osad Office 365 ja Skype for Business uuendusest.


Lisaks teatas Microsoft mitmetest uuendustest seoses turvalisuse ning andmete analüüsimisega:

  • Delve Analytics abil saab ülevaate, kuidas ja kelle peale oma aega kasutad, mistõttu on võimalik keskenduda olulisematele ülesannetele ja meeskonnaliikmetele.
  • Power BI ärianalüütika lahendus muudab andmete visualiseerimise ja analüüsimise kiiremaks ja interaktiivsemaks.
  • Customer Lockbox annab kasutajatele andmete hoidmisel pilves andmetele ligipääsu üle täieliku kontrolli.
  • Office 365 Advanced eDiscovery vähendab kulusid ja riske, mis on seotud suurte andmemahtude analüüsimisega ning nendega toimetamisel.
  • Advanced Threat Protection testib e-kirjadega kaasasolevate lisade ja linkide turvalisust, kaitstes seeläbi arvutit ja andmeid ka seni tundmatute viiruste eest.

Üle maailma kasutab Office 365 lahendusi umbes 60 miljonit inimest.

Loe lisaks: https://blogs.office.com/2015/11/30/office-365-brings-significant-new-value-to-business-customers-worldwide/
Sulge