Uus toode - SharePoint Server 2013

SP

SP

SharePoint Server 2013 on ilmunud Microsofti hinnakirjadesse – allpool tutvustame lühidalt uut toodet.

Veebilehtede välimus

SharePoint 2013 veebisaidi ilme disainiprotsessi on parandatud. SharePointi saidi kujundamiseks piisab laialt levinud tehnoloogiate nagu HTML, CSS ja JavaScript tundmisest. SharePointi-spetsiifilisi sügavaid tehnilisi teadmiseid enam disainerilt ei nõuta.

Business Connectivity Services

Nende teenuste täiustamine pakub SharePoint 2013 ja Office 2013 klientidele nüüd ligipääsu SharePointist väljaspool asuvale infole.

Äriintelligents

SharePoint 2013 äriintelligentsi vahendid lubavad esitada organisatsiooni eesmärke, protsesse ja mõõta suutlikust eesmärkide täitmisel. Suurtest andmetabelitest saab luua sobivaid vaateid kasutades võimsat vahendit PowerPivot, aga ka kasutada Excel Service teenuseid andmete jagamiseks ja koostööks.

PowerView lubab intuitiivselt luua raporteid

Kasutades PerformancePoint Service, Dashboard Designer ja Visio Service vahendeid koos, saab luua keerulisi juhtimise armatuurlaudu, mis integreerivad erinevaid raporteid ja mõõdikuid paljudest erinevatest andmeallikatest.

eDiscovery

See funktsionaalsus lubab SharePoint 2013 puhul teha pärida andeid üle mitmete SharePointi farmide ja Exchange’i serverite, et säilitada ja eksportida erinevat sisu võimaldades samal ajal kasutajatel jätkata tööd. See omadus aitab säilitada infot ja kaitseb äri katkestuste vastu.

Mobiilsed seadmed

SharePoint Server 2013 pakub uut tüüpi ja optimeeritud mobiilsete seadmete kasutust erinevatel platvormidel. Välja on töötatud mitmeid erinevaid võimalusi töötajate tootlikkuse tõstmiseks ja kantavate seadmetega paremaks tööks kasutamiseks.

Otsing

Nn Enterprise Search sisaldab palju võimalusi eelmisest 2010 versioonist, aga on loodud ka hulk parendusi. Lahendust saab seadistada nii, et kasutaja leiab just tema valdkonnale vajaliku info endisest kiiremini ja lihtsamalt.

Veebisisu haldus

Uuendused võimaldavad lihtsamalt disainida publitseeritavaid saite, pakkudes seejuures parandatud loomise ja avalikustamise protsessi automaatikat.

Toote uusi omadusi on loomulikult palju rohkem. Huvi korral palun küsige lisa meie spetsialistidelt ja müüjatelt.
Sulge