Ühine teistega ja jaga XXVI Laulupeo puudutust YOUNITED’is ning võida Samsung GALAXY Tab 3

Lae alla YOUNITED EVENTS mobiilirakendus ja pildista üles Laulupeo emotsioone ning jaga teistega. Vaata ka teiste laulupeoliste pilte ning tunnusta parimaid fotosid, vajutades südame ikoonile.

Enim tunnustust saanud foto autorile kingib F-Secure Samsung Galaxy Tab 3! Kingitusi jagub ka teistele. Võitjad avaldame F-Secure tugikeskuse Facebooki lehel ning Younited Events Laolupeo fotogaleriis.

 

Kuidas alustada?

  1. Võta oma nutiseade
  2. Külasta https://app.younited.com/events või Appstore, Google Play või Windows Market Place ja otsi rakendus Younited Events
  3. Lae rakendus alla ja registreeru kasutajaks
  4. Kinnita konto e-mailis
  5. Leia kaardilt lähimad üritused
  6. Leia XXVI Laulupidu või otsi üritust koodi järgi fxk-cfd-cww

 

Lae alla YOUNITED kõikidesse oma seadmetesse, et hoida oma faile (fotod, videod, muusika, dokumendid jm) turvaliselt ühes kohas. Soovi korral saad oma andmeid hõlpsasti ka teistega jagada. Kasuta kõikides seadmetes sama kasutajanime ja parooli.

YOUNITED EVENTS võimaldab luua privaatset või avalikku sündmust. Kõik osalejad saavad üles laadida jäädvustusi vastavast sündmusest. Nii on kõik parimad kaadrid ühes kohas. Soovi korral ühendub Younited EVENTS lihtsasti erinevate sotsiaalmeedia kanalitega nagu Facebook, Twitter jm.

Turvalisuse tagab F-Secure. Täiendavat infot Younited´i kohta leiad: www.younited.com või F-Secure tugikeskusest tel: 6998181.

 Sulge