BPA CRM - võimekam kui eales varem!

BPA CRM, mis on arendatud SharePoint Foundation* platvormi peale sai mõned nädalad tagasi uue versiooninumbri. Uus „2013 talveversioon“ sisaldab mitmeid põnevaid uuendusi, mis turunduse- ja müügiprotsessides kindlasti teretulnud on. Uus versioon on suur samm edasi senistes arendustes ning sisaldab uuendusi, mille kallal juba aastaid töötatud on.

Käesolev uuendus on mõeldud kõikidele BPA ärilahenduste kasutajatele nii CRMi, Projekti-, Kvaliteedi-, Riski- kui ka Personali juhtimistarkvarade kasutajatele. Märkimisväärsemateks uuendusteks on võimalus edaspidi tõlkida kasutajatel tarkvara mistahes keelde, kasutada täiustatud otsingusüsteemi ning saata massposti senisest oluliselt mugavamalt.

Vaata täpsemat informatsiooni ning uusi funktsionaalsusi tutvustavat videot!

Soovid samuti hakata BPA ärilahenduste kasutajaks? Küsi lisa: http://www.bcs.ee/tarkvaraarendus-xrm

*SharePoint Foundation on Microsoft Windows serveri litsentsidega kaasnev tarkvaraarendusplatvorm. SharePoint platvorm võimaldab hallata arutelusid, sündmusi, tööülesandeid, küsitlusi ning hoida dokumente, tabeleid, loendeid ning meediat. SharePoint ei ole üks kindel toode või programm - see on universaalne koostöö-lahendustega veebikeskne ja suurte arendusvõimalustega platvorm. SharePoint’i kasutusvaldkond on väga laialdane.

SharePoint sisaldab: dokumendihaldust; koostööd; informatsiooni jagamist ja avaldamist; otsinguid; ärianalüüsi; töövooge. Loe lisaks ka artiklit SharePoint – avastamata väärtus!
Sulge