Exclaimer Mail Archiver - Exchange serverile mõeldud e-posti arhiveerimise lahendus

Kas oled arvuti vahetusega vanemast kirjavahetustest ilma jäänud? Exclaimer Mail Archiver on lihtne arhiivlahendus sinu postkastile, mis kõrvaldab tüütud olukorrad kui postkast on täis saanud või kui vanemate kirjade arhiivi ei õnnestu üles leida.

Exclaimer Mail Archiver on Exchange serverile mõeldud e-posti arhiveerimise lahendus. Selle abil on võimalik seni arvutites lokaalselt hoitavaid Outlooki (.PST formaadis) arhiivifaile hoida serveris. Outlooki arhiivifailid tekivad vanemate e-mailide arhiveerimisel ning reeglina hoitakse neid arvuti lokaalsel kettal. See võib luua olukorra, kus näiteks kõvaketta rikke puhul võib antud fail osutuda kasutamatuks, ning arvuti kasutaja jääb ilma oma vanemast kirjavahetusest. Harvad pole ka juhud, kus arvuti vahetusel unustatakse .PST fail maha vanasse arvutisse või kasutaja ei tea faili asukohta ning ei suuda ise vastavat arhiivi üles leida.

Antud olukordade parandamiseks pakub Exclaimer Mail Archiver välja lahenduse, kus kõik meiliserverisse saabuvad kirjad dubleeritakse ühisesse võrgukettal asuvasse arhiivi (arhiivi võib hoida kuskil odaval ja suuremal kettapinnal, võimalusel eraldi Exchange andmebaasist). Outlooki vastava plugina abil võetakse võrgukettal oleva arhiiviga ühendust, ning kasutajatele kuvatakse soovitud kirjad. Tervet ajalugu arhiivis ei hoita, vaid valitud vanemad kirjad. Vastavate reeglite (gruppide, isikute, märksõnade, kuupäeva) järgi on võimalik seadistada, millised kirjad arhiveeritakse.

Exclaimer Mail Archiver on sobilik kliendile, kellele on oluline kindlalt säilitada vanemat kirjavahetust ning sellele kiirelt ja mugavalt ligi pääseda.
Sulge