F-Secure Internet Security 2012 - täielik kaitse teie arvutile

Täna tuli turule F-Secure Internet Security 2012. Toode tagab täieliku kaitse arvuti ja interneti vahel. Uus versioon F-Secure Internet Security 2012 ühendab juhtivad tehnoloogaid ja mitmekihilise kaitse kõigi tänapäeva pahavara-ohtude eest. F-Secure teenuste- ja turundusdirektor Perttu Tynkkynen ütleb: "Eelmisel aastal võitis F-Secure Internet Security 2011 AV-Comparativesilt aasta toote auhinna. F-Secure Internet Security 2012'ga oleme hoidnud kõrget taset, parandanud seda ajakohaste tehnoloogiatega, mis tagavad meie klientide võrgus turvalisuse. Kaitse ohtude eest on nüüd veelgi kiirem."

Parem kasutajamugavus ja võrguturvalisus

Uut F-Secure Internet Security 2012 on lihtne kasutada. Kõik võrgu ohutussätted on nüüd iga kasutaja jaoks personaliseeritud. Need aitavad nautida veebi kogu mahus, kas surfamiseks, jagamiseks või sotsiaalseteks tegevusteks. Sirvimiskaitse takistab ligipääsu ohtlikele veebilehtedele, mis üritavad nakatada arvutit pahavaraga. Veebi filtreerimise ja aeglukustuse funktsioonid kaitsevad lapsi sobimatu veebisisu ja liigse arvutikasutamise eest – vanemlik kontroll.

Võimas tehnoloogia

F-Secure Internet Security 2012 töötab kõikvõimalike tehnoloogiatega võitlemaks tänapäeva keeruliste pahavara-ohtudega, hoides ära selle mõju arvuti vahemälule. Tehnoloogia täiustuste hulka kuulub ka DeepGuard 4 oma arukate rakenduste jälgimisega. Käsitsi ja reaalajas pahavara kontrolli ja eemaldamise võimalused on samuti paranenud.

F-Secure on tuntud kiire reageerimise poolest uutele julgeolekuohtudele. F-Secure Internet Security 2012 "kiire on nüüd veel kiirem" toimib tänu paranenud automaatsetele pahavara näidistele. F-Secure pilve-põhine reaalajas töötav kaitse annab kohese teate külastatavatelt veebilehtedelt ja failedelt, mistõttu kahjulikke veebisaite ja tulevasi ohte on võimalik kindlaks teha kiiresti ja täpselt.

Väldi suuri mobiiliarveid kui viibid välismaal

Uue funktsioonina pakub F-Secure Internet Security 2012 kaitset tahtmatute mobiiliarvete eest. Juhul kui kasutad oma arvutis roamingut Windows 7 platvormil (3G internet, helistamine), muudab arvuti mobiilse interneti kasutamise optimaalseks nii kodus kui ka välismaal. Väldi mobiilse interneti arvete kujunemist ebameeldivalt kulukaks üllatuseks.

F-Secure Internet Security 2012 põhiomadused:

  • täielik kaitse viiruste ja nuhkvara eest, 
  • tulemüür ennetab häkkerite rünnakuid,
  • blokeerib rämpsposti ja spioon-elektronkirju (phishing),
  • kaitseb identiteedivarguste eest,
  • kaitseb soovimatute mobiilsete lairibateenuste arvete eest,
  • sirvimise kaitse, mis identifitseerib ohtlike veebisaite,
  • vanemlik kontroll, mis kaitseb teie lapsi võrgukeskkonnas,
  • personaliseeritud kasutajaseaded.

F-Secure Internet Security 2012 on saadaval F-Secure e-poes http://www.f-secure.com/en_EMEA/estore ja edasimüüjatelt alates 25. oktoobrist 2011.

F-Secure pakub kõikidele olemasolevatele klientidele tasuta üleminekut F-Secure Internet Security 2012'le alates 25. oktoobrist 2011: http://www.f-secure.com/en/web/home_global/protection/internet-security/overview

F-Secure Internet Security 2012 Plus

F-Secure pakub lisaks ka F-Secure Internet Security 2012 Plus'i. See ühendab F-Secure Internet Security 2012 ja F-Secure Mobile Security täielikuks kaitseks nii arvutile, nutitelefonile kui ka tahvelarvutile. F-Secure Internet Security 2012 Plus on saadaval edasimüüjatelt ja e-poes http://www.f-secure.com/en_EMEA/estore alates 25. oktoobrist 2011.
Sulge