F-Secure tasuta uued turvatooted

F-Secure Lokki 

F-Secure Lokki – jaga oma asukohta sõprade ja perekonnaga

F-Secure Lokki on mõeldud nendele nutiseadmete kasutajatele, kes soovivad oma pere ning sõprade asukohaga pidevalt kursis olla. Kõige praktilisemaks kasutuseks on kindlasti laste asukoha jälgimine, mis omakorda taga kindlustunde, et nende kooli- ja kodutee möödub turvaliselt.

Tutvu tootega: www.f-secure.com/en/web/home_global/lokki

F-Secure Key

F-Secure Key – koonda oma kasutajanimed ning paroolid turvaliselt ühte paika

F-Secure Key võimaldab kerget ligipääsu kõikidele oma paroolidele: põhiparooli abil on kõik rakenduses sisalduvad paroolid krüpteeritult kaitstud. Toode võimaldab kasutada automaatset sisselogimist, turvaliste paroolide generaatorit ning hoiab uudistevoos sind kursis olulisemate häkkimiskatsetega.

Tutvu tootega: www.f-secure.com/en/web/home_global/key

F-Secure App Permissions

F-Secure App Permissions – milliseid õigusi omavad rakendused sinu Androidi seadmes?

F-Secure App Permissions kuvab Androidi seadmes olevate rakenduste õigused. Tutvudes erinevate rakenduste poolt kasutatavate õigustega, mis on kasutaja poolt antud või omakorda arendaja poolt võetud, võib nutiseadme kasutaja leida, et mõningate rakendustega antakse oma privaatsusest liiga palju ära: rakenduse funktsionaalsuse ning tema poolt võetud õiguste vahel peaks alati olema loogiline seos.

Tutvu tootega: www.f-secure.com/en/web/home_global/app-permissions

F-Secure Freedome

F-Secure Freedome – turvaline VPN-ühendus sinu nutiseadmele

F-Secure Freedome võimaldab kasutajal Internetis luua turvalisi ühendusi läbi F-Secure’i pilve: brausi anonüümselt olles samal ajal rünnakute ning pahavara eest kaitstud. Freedome on alati uuendatud, alati turvaline ning kaitseb samal ajal su seadet kui ka identiteeti.

Tutvu tootega: www.f-secure.com/en/web/home_global/freedome

F-Secure Younited

F-Secure Younited – kogu sisu ühes kohas

F-Secure Younited võimaldab sul kogu sisu hoida ühes keskkonnas. Younited võimaldab muretut sisu varundamist, kuid ka selle sõpradega ja tuttavatega jagamist. Lisaks piltidele ning videoklippidele on võimalik varundada ka oma tekstisõnumid ning telefoniraamatus leiduvad kontaktid.

Tutvu tootega: www.f-secure.com/en/web/home_global/younited
Sulge