F-Secure uus pilveteenus lahendab rämpsposti-probleemi!

E-post on tänapäeval ettevõtetes oluliseks töövahendiks. Suur osa igapäevasest e-posti liiklusest moodustab soovimatu rämpspost, mis häirib töötajaid ning mille pidev eemaldamine on töötajale tülikas ja aeganõudev. E-kirjades sisalduvad viirused on ohuks nii ettevõtte tegevusele, kui ka reputatsioonile. Seistes silmitsi sellise väljakutsega on F-Secure loonud efektiivse ning lihtsa emaili kaitse teenuse väiksematele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

F-Secure Protection Service for Email  (PSE) on parim viis kaitsta ja blokeerida rämpsposti. Lahendus pakub võimsat reaalaja kaitset soovimatu rämpsposti vastu – lisaks kontrollitakse ning puhastatakse kirjad viirustest ja nuhkvarast. F-Secure Protection Service for Email lahendusel on 99,8 % avastamisprotsent ning lahenduse eksimise protsent on 0. Isikupärastatud raportid annavad ülevaate kinnipeetud kirjadest.

Maria Nordgren, Vice President, Channel Business at F-Secure, ütleb: Me oleme väga rõõmsad, et saame nüüdsest pakkuda väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele suurettevõtete-tüüpi emaili kaitset, mille eest kannab hoolt, ettevõte IT-partner. Teenus on paindlik ja sobib igasse ärimudelisse. PSE ei vaja täiendavaid investeeringuid ei kliendi ega ka edasimüüja käest.

 Pilveteenuse põhise, PSE teenus ei nõua riistvaralisi investeeringuid, kuna lahendus on majutatud F-Secure infosüsteemi.

 Rohkem informatsiooni uue teenuse kohta :

http://www.f-secure.com/en/web/business_global/products/email-web-filtering 
Sulge