Hommikukohv - kuidas tõsta äriefektiivsust

Hommikukohv

 

Neljapäeval 07.03.2013 toimub järjekordne tippjuhtidele, turundus- ja müügijuhtidele suunatud seminar: kuidas tõsta äriefektiivsust?

Tutvustame huvilistele uusi Ärilahenduste valdkonna tooteid ja teenuseid. Hommikuseminaril keskendume äriefektiivsust tõstvatele lahendustele, sealhulgas ka paljukiidetud IT ja äriarhitektuuri kaardistusele.

Hommikukohvi teemavalik:

  • IT ja äriarhitektuuri kaardistus

Oleme olnud abiks näiteks Kalev Chocolate Factory, Kredexi, Statistikaameti, Vabariigi Presidendi Kantselei, DPD Eesti ja teiste ettevõtete ja asutuste töö efektiivsemaks-muutmisel. Äriefektiivsuse kaardistuse eesmärgiks on anda ettevõtte juhtkonnale ülevaade äri ja IT seostest ning tuua välja kitsaskohad IT taristus ja protsessides. Sealjuures pannes erilist rõhku äriprotsessidele ning neid toetavate rakenduste seostele.

Teame kindlalt öelda, et sellisest kaardistusest ja analüüsist on siiani suur kasu olnud kõigil ettevõtetel, kus see läbi viidud. Kindlast kvaliteedist annavad aimu kasutatavad metoodikad ning analüüsi läbiviijad, kelleks on pikaaegse äri- ja IT juhtimise ning nõustamiskogemusega inimesed.

  • Ärilahenduste valdkonna tooted ja teenused
  • BCSi Äriportaal
  • CRM tarkvara valik ja BPA CRM

Õige kliendihaldustarkvara valik ning optimaalsemate müügiprotsesside väljatöötamine on keeruliseks ülesandeks igale juhile. Tutvustame võimalusi ning lahendusi, kuidas meie seda teinud oleme ning kuidas saaksime ka teid aidata.

Säästa oma kiiret aega ja sööme koos hommikust!

Aeg: neljapäeval 07.03.2013

Kell: 09.00 kuni 12:00

Koht: Baltic Computer Systems AS kontoris, Jõe tn 3.

 

Palume oma osalemisest märku anda e-posti teel riina@bcs.ee. Seminar on osalejatele tasuta.

Kohtumiseni hommikukohvil,

Baltic Computer Systems AS
Telefon: 6998181
E-Post: bcs@bcs.ee
Sulge