IT Kolledži aasta toetajaks sai Baltic Computer Systems

IT Kolledži X lennu lõpuaktusel Estonia Teatrisaalis andis IT Kolledži rektor Tiit Roosmaa Baltic Computer Systems’ile ja BCS Koolitusele üle IT Kolledži Aasta Toetaja tiitli, tuues välja BCSi toetuse õppevahendite ja stipendiumitena ning BCSi tegevuse hariduses koolitaja, IT valdkonna kutseandja, kutsestandardite ja õppekavade väljatöötajana.

BCSi juhataja Ants Sild pöördus lõpetajate poole Mahatma Gandhi sõnadega, mida BCS Koolitus on kasutanud oma motona: „Ela, nagu võiksid Sa surra homme! Õpi, nagu elaksid Sa igavesti!“

 BCSi juhataja Ants Sild IT Kolledźi aktuselBCSi juhataja Ants Sild IT Kolledźi aktuselBCSi juhataja Ants Sild IT Kolledźi aktusel

 

Eesti Infotehnoloogia Kolledži (EIK) nõukogu valis IT Kolledźi aasta toetajaks Baltic Computer Systems’i. IT Kolledži aasta toetaja aunimetus omistatakse aasta jooksul suurima raha või vara annetuse teinud isikule või ettevõttele.

2011 aastal andis Baltic Computer Systems AS välja omanimelise stipendiumi ning kinkis kõikidele IT kolledži töötajatele ning tudengitele F-Secure Mobile Security kasutusõiguse.

Ants Sild, BCSi juhataja kommenteerib: „BCS on endale sihiks võtnud toetada hariduse, IT teadlikkuse ja infoturbe edendamist Eestis. Koostöö IT Kolledžiga on üks selline tore koostööprojekt. Kolledži poolt pakutavad õppekavad ning hariduse kvaliteet on Eesti tipus. IT Kolledźi tudengid on alati BCS oodatud nii praktikale kui kandideerima vabadele ametikohtadele.“

Baltic Computer Systems on Eesti vanim, 1989. aastast tegutsev infotehnoloogiafirma, juhtiv IT valdkonna koolituste ja IT infrastruktuuri teenuste pakkuja Eestis. BCSi missiooniks on oma klientidele töökindla, turvalise ja optimaalse IT keskkonna rajamine, selle hoidmine ja arendamine.

Baltic Computer Systems on F-Secure Corporation toodete ametlik maaletooja ja Tugikeskus Eestis alates 1993. aastast. F-Secure Tugikeskus pakub F-Secure’i toodete legaalsetele kasutajatele eestikeelset kasutajatuge, tehnilisi konsultatsioone, haldus- ja tugiteenuseid.
Sulge