Kevadine tehniline koolitus Eismal

Märtsi alguses toimus järjekordne kahepäevane F-Secure tehniline koolitus Eisma Külalistemajas. Osalejaid oli kokku üle kolmekümne - riigiasutuste ja suurettevõtete IT-spetsialistid Eestist ja Leedust. Koolitust viis läbi F-Secure Technical Engineer Boris Cipot. F-Secure toodetest ja tulevikust rääkis F-Secure Channel Manager Sami Saarinen ning ürituse hea kulgemise eest kandsid hoolt BCSi müügijuht Raido Orumets ja F-Secure Partnerite müügijuht Janno Reimann.

Traditsiooniliselt käsitleti F-Secure keskhalduse – Policy Manageri – seadistusi, räägiti F-Secure spämmitõrjelahendusest F-Secure Messaging Security Gateway. Tutvuti võimalustega, kuidas võimalikult väikeste ressursipaigutustega arvuti postkastid spämmivabad hoida (F-Secure Protection Service for E-Mail) ja räägiti mobiilsete seadmete kaitselahendusest F-Secure Mobile Security.

Uudisena tutvustati parendatud multiadmin võimekust keskhalduse töös. Kui senini oli ettevõttel ja asutusel võimalik keskhaldust hallata administraatori ja read only tasemete kaudu, siis sellest aastast on F-Secure Policy Manageri keskhalduskonsooli võimalik seadistada erineva juurdepääsutasemega süsteemiadministraatoritele – on võimalus luua hierarhiline administreerimise mudel vastavalt ettevõtte või asutuse vajadustele. Infot lahenduste kohta leiate meie kodulehelt www.f-secure.ee.

Kogu üritus päädis koolitusel osalenute sertifitseerimisega. Selleks tuli sooritada tehniline eksam, milleks kasutati veebipõhist eksamite sooritamise keskkonda I-Qbox. Enam kui 4/5 eksaminantidest selle sertifikaadi kohapeal ka sai.

Järgmist tehnilist koolitust plaanime sügisel 2012.
Sulge