Krüpteeringulahendused

Cryptshare – jaga oma e-kirju ning ettevõttesiseseid suuremahulisi faile krüpteeritult

Cryptshare võimaldab turvaliselt vahetada e-kirju ning suuremahulisi faile, mille edastamine ainult e-kirja teel on tavaolukorras võimatu. Kasutajad pääsevad saadetud kirjadele ja failidele ligi veebibrauseri abil.

Lahendus paigaldadatakse kliendi serverisse. Cryptsharel on mugavaks kasutuseks olemas Outlooki plug-in. Kirja saajale saadetakse link, mille kaudu ta pääseb pärast autentimist ligi krüpteeritud faili sisule. Kirja saajal on võimalik omalt poolt ka krüpteeritult vastata.

NB! Lahendus ei ole mõeldud kodukasutajatele, FTP serverina kasutamiseks või failivahetusteenuseks.

www.cryptshare.com


SafeXs – taskukohane keskhaldusvõimekusega lahendus krüpteeritud USB mälupulkadele

SafeXS on mõeldud neile klientidele, kellel on krüpteeritud mälupulkadele kõrgeimad nõudmised. Keskhaldusega on võimalik mälupulkade sisu kustutada, jõustada paroolide reegleid, varundada valitud sisu, auditeerida ning määrata „usaldatud seadmeid“.

www.safexs.info/


Ironkey – loodud kestma ka pikaajalises kasutuses

Ironkey on põhiliselt suunatud kliendile, kes soovib krüpteeritud mälupulki kasutada ilma keskse halduseta. Lisaks on mälupulgale eelpaigaldatud Firefoxi abil võimalik brausida veebis ning luua turvalisi sessioone, kus kogu võrguliiklus on krüpteeritud. Ironkey kasutab FIPS 140-2L3 sertifikaati ning on selle tõttu maailmas kõrgelt hinnatud. Lisaks on võimalik sisse lülitada kaitsemehhanism, mis peale kümmet ebaõnnestunud paroolisisestust hävitab mälupulga sisu nii, et sellel olevat infot ei ole enam võimalik taastada.

www.ironkey.com/en-US/encrypted-storage-drives/250-personal.html


iStorage – PIN koodi abil krüpteeritud salvestusseadmed

Kõigil iStorage seadmetel on peal klahvistik PIN koodi sisestamiseks, mis lubab seadet kasutada ilma seda tööjaamas eraldi autentimata. Tänu sellele saab neid seadmeid kasutada just seal, kus vajadus tekib, näiteks printerites. Paljude kasutajate silmis on just seadmele sisse ehitatud turvalisus oluliseks lisaväärtuseks. iStorage kasutab samuti FIPS 130-2l3 standardit. 

www.istorage-uk.com/index.php
Sulge