F-Secure Client Security – parima kaitsetasemega viirusetõrjuja ettevõtetele

AV-TEST Instituut on iseseisev rahvusvaheline juhtiv teenusepakkuja IT-turvalisuse ja anti-viirus-uuringute maastikul. Organisatsioon on tegutsenud viirustõrjelahenduste testijana juba enam kui 15 aastat. Aastas viiakse läbi ning avalikustatakse üle 3000 testi.

Parim viirusetõrje 2011

„AV-TEST uuringute eesmärgiks on tuvastada viimaseid pahavarasid, analüüsida neid kaasaegseimate tehnoloogiliste meetoditega ja informeerida meie kliente parimate tulemusteni jõudnud toodetest“ Lisaks pakuvad testitulemused anti-viirus- tarkvara tootjatele informatsiooni toodete jõudluse ning kaitsetaseme kohta võrreldes teiste tootjate lahendustega (av-test.org).

Ilmselgelt on viirusetõrje tarkvara olulisemaks omaduseks tema kaitsetase. Olenemata viirusetõrje tarkvara töökiirusest, kasutusmugavusest või nakatunud arvuti puhastamise võimekusest on olulisim siiski selle võime arvuti nakatumist ennetada. Viimases viirustõrje lahenduste kaitsetasemetestis oli võrreldud enamikku tuntuimatest anti-viiruse tootjatest sealhulgas Microsoft Forefront, McAfee, Symantec, F-Secure, TrendMicro, ESET ja Kaspersky ettevõtetele suunatud lahendusi. Tooteid testiti antud kategoorias igakuiselt.

F-Secure Client Security saavutas läbi kõikide kaitsetasemetestide keskmiselt parima tulemuse. AV-Test.org kuulutab iga aasta alguses välja parima tehnoloogiaga tarkvarad. F-Secure ärilahendusele omistati tiitel – Parima Kaitsetasemega Viirustõrje 2011. Arvestades, et eelmisel aastal saavutas F-Secure Šveitsi sõltumatu viirustõrjelahenduste testija AV Comparatives poolt kodukasutajate tootele F-Secure Internet Security 2011 „Maailma Parim Viirustõrje 2010“ tiitli, siis võib sellist järjestikust tunnustust ühele viirustõrjefirmale pidada juba erakordseks eduks.

F-Secure'i Client Security pakub täiuslikku kaitset laua- ja sülearvutitele ning katab ettevõtete infosüsteemi põhivajadused infoturbevaldkonnas. Lisaks operatsioonisusteemile Windows 7 ja teistele vanematele Windowsi platvormidele on kaitse saadaval ka erinevatele Linuxi versioonidele. Kõik F-Secure tööjaama tooted pakuvad automaatset reaalajas toimivat kaitset interneti-ohtude eest. Näiteks kaitset identiteedivarguseks kasutatavate viiruste ja nuhkvara eest ning kasutaja ja turbetarkvara jaoks varjatud juurkomplektide eest, mis hõlmavad reklaamvara, tagauksi, trooja hobuseid ja ussviiruseid. Kõiki tööjaama turbetooteid saab tsentraalselt hallata tootega F-Secure Policy Manager.

 

F-Secure Client Security sisaldab endas ülalloetletud funktsioonidele lisaks:

  • Viirus- ja nuhkvara kaitset
  • Interneti kaitset koos tulemüüri, applikatsiooni kontrolli ja sissetungi kaitsega
  • E-mail skanneerimist tuvastamaks kahtlase sisuga elektronkirju (IMAP4, POP3 ja SMTP protokollid)
  • Veebiliikluse kontrolli pahavara tuvastamiseks ja blokeerimiseks veebiliiklusest
  • DeepGuard™ proaktiivne 0-tunni kaitse, mis monitoorib ja analüüsib tundmatu sisuga programmide käitumist tuvastamaks nende ohtlikkust või sobivust arvutikasutajale
  • Veebisaitide lehitsemise kaitse, mis kaitseb teid sattumast andmepüügi lehtedele
  • Microsoft NAP tarkvara liides lubab ühildumist MS Network Access Protection`iga
  • Cisco NAC tarkvara liides lubab ühildumist Cisco Network Admission Control`iga

 

Ülevaate testide tulemustest saab aadressilt: www.av-test.org/en/tests

Ülevaate F-Secure Client Security tarkvarast saab aadressilt: www.f-secure.ee

Ülevaate eelmise aasta testidest saab www.av-comparatives.org või www.av-test.org lehtedelt.
Sulge