Uus grupitöökeskkond avab piirid

Microsoft Office’i ning selles sisalduvate enamlevinud toodetega nagu Word, Excel ning PowerPoint on meist kõik kokku puutunud oma arvutis. Nüüd on needsamad meile tuttavad rakendused olemas ka veebis. Microsoft Office365 sisaldab võimalust veebis Office'i dokumente luua, talletada, redigeerida ja ühiskasutada. 

SharePoint Online

Nii on need saadaval kõikjal, kus teie ise või teised teie töörühma liikmed töötavad.

 

Koostöö partneritega efektiivsem kui eales varem
 

Veebipõhine grupitöökeskkond annab võimaluse töötada dokumentidega, mis on alati ajakohased ja peaaegu kõikjalt ligipääsetavad. Kohene tagasiside ja täiendused töörühmakaaslastelt, partneritelt ja klientidelt säästab aega. Lisaks võimaldab keskkond dokumentide versioneerimist, mis väldib olukordi, kus ühest dokumendist on mitu erinevat varianti, milles kõigis sisaldub erinevat olulist infot.

 

Dokumentide saatmine e-postiga on minevik
 

E-postiga dokumentide saatmine ja täiendamine suuremas grupis on aeganõudev ning koormab asjatult postkasti. Grupitöökeskkonnaga piisab vaid unikaalse lingi ühekordsest saatmisest, mille kaudu on adressaadil võimalik sisse logida ning teie poolt saadetud dokumentide, dokumendikaustade või grupitöökeskkonnaga tutvuda. Soovi korral saate teated uutest loodud või redigeeritud dokumentidest e-postile tellida. Nii olete koheselt kursis kui keegi töörühma liikmetest on dokumenti täiendanud.

 

Ühisredigeerimine toimib edukalt ka ilma Internetiühenduseta
 

Kuigi dokumendid asuvad nn pilves on võimalik töötada dokumentidega muretult ka Internetist eemal olles. SkyDrive PRO nimeline tarkvaralahendus hoiab dokumentide koopiaid teie arvutis. Internetti jõudes uuendatakse redigeeritud dokumendid automaatselt. Juhul kui uuendamise käigus tekib muudatustes konflikte, siis annab süsteem nendest märku ning kasutajal on võimalus otsustada, milline versioon säilitada.

Parima ülevaate ühistöökeskkonnast annab live Demo. Kutsu BCSi projektijuht endale külla ülaltoodud funktsionaalsusi lähemalt tutvustama.
Sulge